18 ARALIK ULUSLARARASI GÖÇMENLER GÜNÜNDE 'İKAMET İZNİYLE İLGİLİ İŞ VE İŞLEMLER' KONULU İKİNCİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü'nde 'İkamet İzniyle İlgili İş ve İşlemler' Konulu Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

   18 Aralık Uluslararası Göçmenler Günü'nde Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde 'İkamet İzniyle İlgili İş ve İşlemler' konulu bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.
    Bursa İl Göç İdaresi tarafından düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Sayın İbrahim AVCI, İnegöl Kaymakamı Sayın Ali AKÇA ve İnegöl İlçe Belediye Başkanı Sayın Alper TABAN katılım sağlayarak, günün anlam ve önemini vurgulayan konuşmalarıyla katkıda bulunmuşlardır.
    İkamet Çalışma Grubu Başkanı İl Göç Uzman Yard. Sayın Hakan GÜNDÜZ' ün mevzuata yönelik iş ve işlemlere dair sunumuna ek olarak, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve Türk Kızılay'ı Bursa Toplum Merkezi'nin de sunumlarıyla katkıda bulunduğu toplantıya 200'ün üstünde yabancı katılım sağlamıştır.
    Toplantı sonunda katılımcıların soruları ilgili kurum temsilcilerince cevaplanmış ve kendilerine sunulan ikramların ardından misafirlerimiz sözlü olarak memnuniyetlerini belirterek salondan ayrılmışlardır.
 
Kayıt: 18.12.2017
Güncelleme:22.12.2017
Paylaş


WS05