İSTİHDAM OLANAKLARI VASITASIYLA MÜLTECİLERİN ÖZ YETERLİLİKLERİNİN ARTTIRILMASI VE TARIMA DAYALI GEÇİMLERİN GELİŞTİRİLMESİ PROJESİ

FAO ve Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliğinde yürütülen, 'İstihdam Olanakları Vasıtasıyla Mültecilerin Öz Yeterliklerinin Artırılması ve Tarıma Dayalı Geçimlerinin Geliştirilmesi' Projesi'nin 3. fazının açılışı Bursa'da gerçekleştirildi.

FAO ve Tarım ve Orman Bakanlığı işbirliğinde yürütülen, 'İstihdam Olanakları Vasıtasıyla Mültecilerin Öz yeterliklerinin Artırılması ve Tarıma Dayalı Geçimlerinin Geliştirilmesi Projesi'nin 3. fazının açılışı Bursa'da gerçekleştirildi. 

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü'nün (FAO), Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR), ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı iş birliğinde yürüttüğü 'İstihdam Olanakları Vasıtasıyla Mültecilerin Öz Yeterliklerinin Artırılması ve Tarıma Dayalı Geçimlerinin Geliştirilmesi' Projesi kapsamında, 22 Mayıs 2019 tarihinde ilimizde açılış töreni gerçekleştirildi.

Açılış konuşmaları sonrasında tören iftar yemeği ile son buldu.

Kayıt: 22.5.2019
Güncelleme:28.6.2019
Paylaş


WS05