KURUMLARA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Bursa İl Göç İdaresi Müdürlüğü Uyum ve İletişimi Güçlendirme Kapsamında Gerçekleştirdiği Faaliyetlere Katılım ve Katkılarıyla Destek Veren Kurumlara Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirdi.

Bursa İl Göç İdaresi Müdürlüğü uyum ve iletişimi güçlendirme kapsamında gerçekleştirdiği faaliyetlere katılım ve katkılarıyla destek veren kurumlara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Bu kapsamda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden Psikolog Sayın Özgün BAŞTÜRK KAHVECİ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden İş ve Meslek Danışmanı Sayın Abdülmenaf KARAGÖZ, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nden İl Müdür Yardımcısı Sayın Bülent OCAK, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Sayın Kamilcan ÇAKIR, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden Başkan Yardımcısı Sayın Rafiz VATANSEVER, Bilecik Eskişehir Bursa Kalkınma Ajansı’ndan Yatırım Destek Ofisi Personeli Sayın Murat ÇALIŞKAN, Osmangazi Halk Eğitim Müdürlüğü’nden Müdür Yardımcısı Sayın Yasemin KAYA’ya ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaret sırasında kendilerine teşekkür belgeleri takdim edilerek, birlikte yapılabilecek çalışmalara dair istişarelerde bulunuldu.

Kayıt: 5.2.2019
Güncelleme:12.2.2019
Paylaş


WS05