ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERE TANITICI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Uluslararası Öğrencilere Yönelik İlimizi, Kurumumuzu ve Üniversiteyi Tanıtmaya Yönelik Toplantısı Düzenlendi

    İlimizde uyum ve iletişimi güçlendirme çalışmaları kapsamında Bursa Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Uludağ Üniversitesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü paydaşlığıyla “Tanıtıcı Bilgilendirme Toplantısı” düzenlendi.

   Bursa İl Göç İdaresi Müdürü Sayın İsmail Fatih TÜZEN ve Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Eray ALPER’in açılış konuşmalarıyla başlayan program, sırasıyla İl Göç İdaresi Müdürlüğü’nden İl Göç Uzmanı Sayın Hasan Kadir ZAFER’in “Öğrenci İkametiyle İlgili İşlemler ve Yükümlülükler”, Uludağ Üniversitesi’nden Sayın Prof. Dr. Hayrettin Kemal SEZEN’in “3.Nesil Üniversite olarak Uludağ Üniversitesi”, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden İl Müdürü Sayın Ahmet GEDİK’in “Bursa İlinin Kültür ve Turizm Değerlerinin Tanıtımı” konulu sunumlarıyla devam etti.

   Sunumların akabinde Milli Eğitim Müdürlüğü Yüksek Öğretim ve Denklik Bölümü’nden Sayın Mustafa ERKÖK’ün ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’ndan Sayın Bülent ALBAYRAK’ın da katılım sağlamasıyla öğrencilerin özel soruları yanıtlandı.

    Öğrencilerin memnuniyetlerini iletmesinin ardından son buldu.

 

Kayıt: 9.11.2018
Güncelleme:15.11.2018
Paylaş


WS05